Trenérská klinika
loading...Please wait while content is loading.
Trenérská klinika

Významná jména mezinárodního basketbalu budou vést 3-denní trenérskou kliniku v průběhu finálového víkendu (5. – 7.7.) FIBA Mistrovství světa v basketbalu mužů - U19 v Praze v České republice (27. června – 7. července).

Željko Obradovič, který jako trenér dovedl Jugoslávii ke zlatým medailím FIBA Mistrovství světa v roce 1998 a Eurobasketu 1997 a také získal 8 euroligových titulů, bude hlavní hvězdou skupiny vynikajících trenérů, kteří se podělí o své znalosti s účastníky kliniky.

K Obradovičovi se přidá jeho dlouholetý asistent z Panathinaikosu Dimitris Itoudis, dále bývalý hlavní trénér národního týmu Litvy Kestusis Kemzura, současný asistent národního týmu Izraele Arik Shivek, trenér Caja Laboral Žan Tabak a Torsten Loibl, sportovní ředitel Japonské basketbalové asociace.


Šest přednášek a praktických ukázek bude hostit Aréna Sparta dopoledne od pátku 5. července do neděle 7.července. Následně budou mít účastníci možnost shlédnout čtvrtfinále, semifinále a finále FIBA Mistrovství světa v basketbalu mužů - U19 v nedaleké O2 Areně.


Celý balíček zahrnuje 6 seminářů, tři obědy, upomínkový předmět a vstupenky na všechny vyzařovací souboje.

Zde najdete další informace o trenérské klinice.

 

Bulletin FIBA Daily
Zaregistrujte se k odběru našeho denního bulletinu a dostávejte nejnovější basketbalové zprávy přímo do své e-mailové schránky
Odeslat
Registrace
Odhlásit
2013 FIBA U19 World Championship Global Partners and Marketing Partners

Molten Logo Peak Logo Tissot Logo Tour Espana Logo BMW CarTec Group CEPS Logo Ceska Posta Logo Mero Logo Praha Logo